piątek, 10 maja 2013

Darmowa torba na zakupy i jojo od UM Poznań!

Jeśli tak jak ja chcesz otrzymać darmową torbę materiałową na zakupy oraz jojo kliknij w link poniżej i napisz maila do urzędu.


2 komentarze:

  1. Hej. Mam pytanie- Co przykładowo piszesz w mailu do urzędu? Prosisz tylko o broszury czy gadżety? Z góry dzięki za odpowiedź.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pisząc do urzędu proszę o gadżety, wtedy jeśli maja to dostaję także broszury, mam już ich sporo, niektóre są naprawde bardzo ciekawe, a urzędy czasami przesyłają duże ilości np. dostałam kilkanaście takich samych broszur, kilka takich samych mapek itd. Czasami mają tego za dużo i chcą się "pozbyć" ;)
    Możesz też napisać że prosisz o gadżety i materiały informacyjne. Zazwyczaj piszę, że podoba mi się to miasto, niedługo tam przyjadę, słyszałam, że jest bardzo ciekawe, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej itp. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)