piątek, 29 listopada 2013

„Wymarzona kosmetyczka NIVEA!"

Waszym zadaniem jest stworzenie projektu kosmetyczki za pomocą kreatora oraz wybranie jej zawartości (4 kosmetyki NIVEA). Pomysł powinien odpowiadać na wskazany przez nas temat tygodnia, który zawsze znajdziesz tuż nad kreatorem.

Nagrody dnia: Jury będzie wyłaniać 1 autora projektu spośród 10, które zebrały największą liczbę głosów oraz 1 autora najbardziej kreatywnego projektu spośród wszystkich zgłoszonych w danym dniu prac – niezależnie od zebranej liczby głosów. Głosowanie rozpoczyna się następnego dnia po dodaniu projektu – ze  względu na moderację. Zwycięzcy dnia otrzymują niebieskie kosmetyczki NIVEA oraz 4 wybrane wcześniej kosmetyki.

Pielęgnacja ciała i twarzy z produktami NIVEA - porady kosmetyczne - nivea.pl

Nagrody tygodnia: spośród 14 zwycięzców kolejnych 7 dni, jury wybierze 2 zwycięzców tygodnia. Jednego z tych, na których projekty głosowano najczęściej, drugiego z tych, których jury wybrało samo. Autorzy zwycięskich projektów otrzymują spersonalizowaną kosmetyczkę NIVEA według własnego projektu.

Nagroda główna: Po zakończeniu całego konkursu jury wskaże 1 najciekawszy projekt spośród wszystkich projektów dodanych w konkursie.Autorka otrzyma nagrodę główną czyli wyjazd dla dwóch osób do SPA NIVEA w Berlinie połączony ze zwiedzaniem miasta.
Konkurs trwa 8 tygodni – od 8.10.2013 do 3.12.2013


Konkurs „Spotkajmy się z okazji”!

Do wygrania codziennie: 3 x Kuferek słodyczy, co tydzień: 5 x Wielki Świąteczny Zestaw Słodyczy przy zakupie produktów Goplany i Solidarności za co najmniej 10zł.
BAW SIĘ KREATOREM SMAKU!
Aby wziąć udział w konkursie:
- stwórz własny smak czekolady lub praliny w Kreatorze Smaku
- nadaj jej nazwę
- wymyśl okazję, na którą będzie pasowała najlepiej

Konkurs trwa od 01.10.2013 r. do dnia 30.12.2013 r. (ostatni dzień wysłania nagród). Sprzedaż promocyjna i możliwość zgłoszenia udziału w Konkursie trwa od dnia 01.10.2013 r. do dnia 30.11.2013 r. Sprzedażą promocyjną objęte są produkty marek: Goplana i Solidarność

Czyli macie czas do jutra, wiem, że trochę późno dodaję konkurs, ale może wybieracie się na zakupy i zdążycie ;)


Konkurs Mola „Czysty Odjazd“!

Aby wziąć udział w konkursie:
- Kupuj dowolne produkty Mola w okresie od 1 września 2013 r. do 24 grudnia 2013 r. i zachowaj dowody zakupu. Każdy produkt to 1 punkt. Maksymalnie za zakup produktów możesz otrzymać 30 punktów w konkursie. Im więcej, tym lepiej!
- Zarejestruj się na stronie konkursowej i wyślij swoje zgłoszenie w terminie od 24 września 2013 r. do 24 grudnia 2013 r.
- Po zarejestrowaniu, Twoim unikalnym identyfikatorem jest e-mail i hasło. Możesz logować się ponownie.
- Wpisuj liczbę zakupionych produktów Mola podczas trwania konkursu.
- Wykonaj zadanie konkursowe: "Zaproponuj 5 ciekawych pomysłów na to, jak żyć bardziej ekologicznie". Odpowiedź możesz modyfikować w trakcie trwania konkursu. Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury.
- Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody przyjazne środowisku!


                    


                                     


                       

Konkurs NIVEA „Lip Care”!

- Aby stworzyć swój smak pocałunku, wgraj do edytora zdjęcie wybrane z dysku swojego komputera lub z galerii na Facebooku.
- Po wgraniu zdjęcia i przycięciu go do właściwych rozmiarów możesz wybrać dowolny z 14 filtrów, aby jak najlepiej podkreślić nastrój Twojego pocałunku.
- Po stworzeniu smaku pocałunku wykonaj jeszcze szybką rejestrację. Możesz to zrobić za pośrednictwem adresu email lub konta Facebook.
- Możesz dodać nieograniczoną liczbę prac. Pamiętaj tylko, aby podawać aktualny adres email – to na niego wyślemy powiadomienie o wygranej! Jeśli korzystasz z Facebook Connect, wiadomość trafi na adres, który jest powiązany z Twoim kontem Facebook.
- Twoje pocałunki pojawią się w galerii, jak tylko zostaną zaakceptowane przez zespół NIVEA.
- Spośród zgłoszonych prac jury wybierze 100 najpiękniejszych, a ich autorzy zostaną nagrodzeni wspaniałymi prezentami od NIVEA. 

Konkurs trwa od 20.11.2013r. do 05.12.2013 r. włącznie (do godziny 24:00)


IPOD NANO
14 najlepszych zgłoszeń zostanie
nagrodzonych iPodami Nano
najnowszej generacji


100x ZESTAWÓW KOSMETYKÓW
Autorzy 100 najlepszych prac zostaną
nagrodzeni zestawami kosmetyków
NIVEA oraz...oprawionymi zdjęciami!