piątek, 29 listopada 2013

Konkurs NIVEA „Lip Care”!

- Aby stworzyć swój smak pocałunku, wgraj do edytora zdjęcie wybrane z dysku swojego komputera lub z galerii na Facebooku.
- Po wgraniu zdjęcia i przycięciu go do właściwych rozmiarów możesz wybrać dowolny z 14 filtrów, aby jak najlepiej podkreślić nastrój Twojego pocałunku.
- Po stworzeniu smaku pocałunku wykonaj jeszcze szybką rejestrację. Możesz to zrobić za pośrednictwem adresu email lub konta Facebook.
- Możesz dodać nieograniczoną liczbę prac. Pamiętaj tylko, aby podawać aktualny adres email – to na niego wyślemy powiadomienie o wygranej! Jeśli korzystasz z Facebook Connect, wiadomość trafi na adres, który jest powiązany z Twoim kontem Facebook.
- Twoje pocałunki pojawią się w galerii, jak tylko zostaną zaakceptowane przez zespół NIVEA.
- Spośród zgłoszonych prac jury wybierze 100 najpiękniejszych, a ich autorzy zostaną nagrodzeni wspaniałymi prezentami od NIVEA. 

Konkurs trwa od 20.11.2013r. do 05.12.2013 r. włącznie (do godziny 24:00)


IPOD NANO
14 najlepszych zgłoszeń zostanie
nagrodzonych iPodami Nano
najnowszej generacji


100x ZESTAWÓW KOSMETYKÓW
Autorzy 100 najlepszych prac zostaną
nagrodzeni zestawami kosmetyków
NIVEA oraz...oprawionymi zdjęciami!

2 komentarze:

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)