czwartek, 16 maja 2013

Konkurs z Goplaną – wygraj paczkę torcików!


Marzą ci się smakowite torciki od Goplany? Jeśli lubisz takie czekoladowe łakocie to zapraszamy do udziału w naszym konkursie wraz z marką Goplana, do wygrania jest:
6 zestawów nagród, w każdym zestawie znajdują się następujące Torciki marki Goplana

  • Torciki orzechowo-czekoladowe
  • Torciki orzechowo–śmietankowe
  • Torciki truflowo–pistacjowe
  • Torciki waflowo–karmelowe

Torciki świetnie pasują zarówno do porannej kawy w biurze, jak i popołudniowej herbatki w rodzinnym gronie! Aby móc skosztować słodkości należy w komentarzu pod TYM artykułem podać swój ulubiony smakołyk tej marki z uzasadnieniem, dlaczego wybór padł akurat na ten produkt. Najciekawsze wypowiedzi zostaną nagrodzone! Podpowiedzi szukaj tutaj: www.goplana.pl
A oto nasze nagrody:
Torciki marki Goplana


TORCIKI_260g_ORZECH_SMIET_visual 3D
Torciki marki Goplana to innowacyjne cukierki z trójwarstwowymi nadzieniami o intrygujących połączeniach smakowych, oblane prawdziwą, deserową czekoladą.
Nowe cukierki Torciki od Goplany, to idealny sposób na wyrażenie słodkich uczuć. Na propozycję marki składają się: Torciki orzechowo-czekoladowe, orzechowo–śmietankowe, truflowo–pistacjowe i waflowo–karmelowe.

TORCIKI_260g_TRUFL_PISTAC_visual 3D
Torciki orzechowo-czekoladowe stanowią połączenie chrupiącej masy orzechowej i aksamitnie czekoladowej. O wyjątkowości Torcików orzechowo-śmietankowych przesądza delikatny orzech z uwodzącą nutą śmietanki i wanilii. W Torcikach truflowo-pistacjowych intensywny smak trufla złamano pistacjowym marcepanem. Z kolei Torciki waflowo-karmelowe to połączenie orzecha, słodkiego karmelu i kawałków kruchego wafelka. Jedyne na rynku cukierki z trójwarstwowym nadzieniem są dostępne w poręcznych torebkach oraz na wagę.
TORCIKI_260g_WAFL_KARMEL_visual 3D

TORCIKI_260g_ORZECH_CZEKOL_visual 3D
Producent: Jutrzenka Colian
Produkty:

  • Torciki orzechowo-czekoladowe
  • Torciki orzechowo–śmietankowe
  • Torciki truflowo–pistacjowe
  • Torciki waflowo–karmelowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)