poniedziałek, 20 maja 2013

Kopiowanie mojego bloga!

Niestety osoba o której już wcześniej pisałam nadal nie usunęła ani jednego mojego posta mimo obietnic. Powiedziała aby usunąć posty o kopiowaniu i ona miała usunąć moje. Twierdzi, że usunęła, a to jest nieprawda. Mam dosyć tej sprawy! Mam nadzieję, że niedługo się wyjaśni ponieważ moja praca idzie na marne! Wy także piszcie do tej osoby w komentarzach -  może coś do niej dotrze!

8 komentarzy:

 1. Ode mnie też bezczelnie kopiowała, zgłosiłam sprawę do blogspotu. Jak nie podziała trafi na policję.
  Oto adres mojego bloga: http://testowanie-produktow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. co za bezczelność!!!!!!!! oczywiscie jestesmy z Tobą!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. zachowuje się jak dziecko, juz wszyscy wiedzą że jest kopiarą, jak jej nie wstyd?!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. nie rozumiem jak można kopiować czyjąś pracę.... zabrać kopiarze internet !

  OdpowiedzUsuń
 5. No niestety, są jeszcze tacy ludzie. ;/ I nie dość, że pisałam do niej tysiąc razy, to jeszcze twierdzi, że "usunęła" moje posty, a nawet palcem nie kiwnęła. Słowo w słowo tak od kogoś kopiować.. wstyd i hańba!

  OdpowiedzUsuń
 6. Co za bezczelność nikt juz nie chce wchodzic na tego jej bloga kopiara jedna!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Co własnych słów umieszczonych na blogu nie zgadzam się z bezczelnym kopiowaniem, ale jeśli chodzi o wszech dostępne adresy www i @ oraz aplikacji konkursowych na fb to nie tak do końca. Są dostępne każdemu. Wiem coś o tym bo sama prowadzę fanpage o zarabianiu pieniędzy w internecie oraz o konkursach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale ta osoba nie to ze skopiowała e-mail czy adres ona nie brała pomysłów od siebie, lecz bezczelnie kopiowała wszystko ode mnie! Gdy dodałam 20 postów, one następnego dnia były już u niej na blogu, bez zmiany zadnego słowa, na dodatek W TEJ SAMEJ KOLEJNOŚCI. Wszystkie zmiany koloru, pogrubienie, nawet moje słowa do czytelników oraz obrazki które sama przerobiłam ona skopiowała wszystko ode mnie. Na szczęscie jej blog został dziś usunięty!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)