czwartek, 2 maja 2013

Wygraj 180 pysznych krówek!

Do wygrania cukierki krówki zapakowane w zaprojektowane specjalnie dla Was papierki okolicznościowe!

Na opakowaniu cukierków możecie zamieścić Wasze zdjęcie, datę ślubu, dowolny napis czy podziękowania dla gości – wszystko wedle życzenia!

Zasady konkursu
Co zrobić by wziąć udział w konkursie i zawalczyć o nagrodę? Wystarczy, że stworzycie swojego własnego zabawnego mema. Możecie dodawać dowolną ilość swoich pomysłów. Spieszcie się – konkurs trwa do 12 maja!

galerii, możecie oddawać głosy na najlepsze pomysły!

Zwycięzcy i nagrody:

I miejsce: 180 cukierków krówek zapakowanych w papierki spersonalizowane specjalnie według życzenia laureata. Krówki pakowane są w specjalnie przygotowane, estetyczne woreczki, które będziecie mogli wręczyć Waszym gościom! Dodać należy, że nasza nagroda wytwarzana jest metodą tradycyjną wyłącznie z naturalnych składników.

Laureat I miejsca, twórca najzabawniejszego podpisu, zostanie wyłoniony przez redakcję portalu TerazSlub.pl

Nagrody pocieszenia:
Trzy osoby, które zdobędą najwięcej głosów oddanych przez czytelników, otrzymają nagrodę w postaci próbek krówek okolicznościowych.1 komentarz:

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)