niedziela, 7 lipca 2013

Darmowe próbki tamponów Senta!

Aby otrzymać darmową próbkę tamponów Senta kliknij w link poniżej i wypełnij formularz (w języku niemieckim). Osoby, które nie znają niemieckiego (tak jak ja) mogą skorzystać translatora ;)


3 komentarze:

 1. Czy ta akcja nadal trwa ?? I czy tampony są jakoś dyskretnie zapakowane ?? Jestem bardzo ciekawa :p Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto spróbować ;)
  A jeśli chodzi o opakowanie - dotychczas próbki, które dostawałam były zapakowane w najzwyklejszą kopertę, bez żadnych rysunków czy czegoś w tym stylu ;D
  Zamówiłam te tampony i czekam na przesyłkę, mam nadzieję, że nie ukradli na poczcie. Potrafią zwinąć każdą drobnostkę, mam nadzieję, że nie wszyscy są tacy i przesyłka niebawem dotrze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chodzi mi o próbki takich rzeczy jak np. podpaski, były raczej w dyskretnych kopertach, a inne próbki czasem miały jakieś kolorowe koperty ;D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)