niedziela, 28 lipca 2013

Zamów darmową płytę DVD z Techniką Pelvicore!

Niedawno pisałam o możliwości zamówienia darmowej płyty CoreMum DVD. Przed chwilą znalazłam kolejną okazję - można zamówić darmową płytę DVD z Techniką Pelvicore :)

Technika Pelvicore to unikalny program ćwiczeń, który w udowodniony sposób wzmocni i rozciągnie mięśnie Twojego ciała. CoreWellness to międzynarodowy program zaprojektowany po to, by wspierać zdrowie i dobre samopoczucie kobiet. Zakłada on współpracę z fizjoterapeutką i światowej sławy ekspertem w Nauce Wykonywania Ćwiczeń – profesor Kari Bo, aby nauczyć Cię ćwiczeń, które wyleczą problem nieotrzymania moczu u nawet 70% kobiet (1). Chcielibyśmy zaprosić Cię do wzięcia udziału w programie CoreWellness i do zamówienia bezpłatnej płyty DVD z Techniką Pelvicore. Prosimy, abyś odpowiedziała na kilka prostych pytań i zaczęła zmierzać w kierunku wzmocnienia mięśni dna miednicy i wyćwiczonego brzucha!

5 komentarzy:

  1. Uwielbiam Twojego bloga jest suuuuuuuuper:):):)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś do nich pisałam i dostałam tą płytę

    OdpowiedzUsuń
  3. Cieszę się, że podoba Ci się mój blog ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)