sobota, 27 lipca 2013

Zostań testerką sokowirówek Philips!

Najnowsza sokowirówka Philips Viva Collection wyciśnie dla Ciebie sok z owoców i warzyw niemal do ostatniej kropelki, nawet 2 litry za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ. Składa się z gładkich, łatwych w czyszczeniu elementów, które możesz umyć w zmywarce. Ponowny montaż zajmuje kilka sekund. Bardzo duży otwór na produkty o szerokości 75 mm umożliwia wyciskanie nawet dużych owoców i warzyw, takich jak jabłka, marchewki i buraki, bez wcześniejszego cięcia na kawałki.

Cały miąższ zbiera się wyłącznie w miejscu, w którym powinien się znaleźć - w pojemniku na miąższ. Oznacza to, że nie trzeba wydobywać miąższu z innych części, takich jak np. pokrywka. Zaokrąglona konstrukcja i gładkie powierzchnie bez żadnych zakamarków zapewniają łatwy dostęp do miąższu i łatwiejsze czyszczenie pojemnika. Sokowirówka Philips Viva Collection przygotuje dla Ciebie nawet dwa litry soku za jednym razem. Bez zbędnej krzątaniny zafundujesz sobie i swojej rodzinie solidną porcję witamin!

Aby otrzymać sokowirówkę do testów należy odpowiedzieć na dwa pytania oraz podać swoje dane. Komisja konkursowa wybierze 6 testerek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)