czwartek, 1 sierpnia 2013

Konkurs "Minionki rozrabiają... prezenty rozdają"!

Są małe, żółte, uwielbiają rozrabiać i …kochają banany Chiquita! To oczywiście Minionki, które w filmie „Minionki rozrabiają” wkroczyły 12 lipca na ekrany kin. Aby Minionki miały zawsze zapas świeżych bananów, marka Chiquita nawiązała współpracę z producentem filmu. Już teraz na bananach pojawiły się promocyjne naklejki z wizerunkami małych bohaterów. Pałaszując pyszne i zdrowe banany Chiquita, dzieci mogą zebrać całą kolekcję aż 28 Minionków.
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres e-mail wskazany przez Organizatora rysunek dziecka (skan lub fotografię), w którym jest pokazane jak Minionki się cieszą po zjedzeniu bananów. Do zrobienia rysunku trzeba wykorzystać minimum dwie naklejki z wizerunkiem Minionków z bananów Chiquita.

Banany z tymi naklejkami są już dostępne od maja w sprzedaży, więc na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem takich bananów.

Zgłoszenia można wysyłać do 7 sierpnia 2013r. 

W konkursie do wygrania jest 5 zestawów nagród:
- podwójne zaproszenie do kina na film Minionki rozrabiają do wykorzystania w dowolnym kinie Cinema City na terenie całego kraju o dowolnej porze,
- materac do pływania z Minionkami.

2 komentarze:

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)