środa, 7 sierpnia 2013

Wygraj zestaw przypraw Kamis!

Prześlij przepis na swoją popisową potrawę grillową wraz ze zdjęciem i wygraj zestaw musztard i aromatycznych przypraw grillowych Kamis. Sezon grillowy w pełni!

Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie od 29.07.2013 do 11.08.2013 przesłać pod adres info@kobietapisze.pl zgłoszenie – przepis na potrawę grillową ze zdjęciami oraz formularz zgłoszeniowy, w tytule wpisując „Konkurs Kamis”. Każdy uczestnik ma prawo do nadesłania dowolnej liczby zgłoszeń.
Przepis powinien się składać z listy składników oraz sposobu przygotowania potrawy. Dodatkowo, uczestnik konkursu zobowiązany jest do przesłania max. 5 zdjęć potrawy. Akceptowane są przepisy na dowolną potrawę wykorzystywaną w okresie grillowym. Dopuszczalne są potrawy mięsne, wegetariańskie, przekąski, sałatki, desery itp. Nadesłane zdjęcia powinny być dobrej jakości. Dłuższy bok każdego ze zdjęć powinien mieć minimalny wymiar 600 pikseli (wymiar zdjęć umieszczonych w konkursie to 600×350). Zdjęcia powinny być wolne od znaków wodnych, logo, daty oraz znaków towarowych obcych firm.
Do konkursu nie mogą być zgłaszane przepisy z ubiegłorocznej edycji konkursu na stronie www.kobietapisze.pl.

W formularzu zgłoszeniowym uczestnik konkursu powinien zawrzeć:
a) Imię i nazwisko
b) Adres do korespondencji
c) Telefon kontaktowy

ETAP 1 konkursu: W dniu 12.08.2013 na stornie KobietaPisze.pl opublikowane zostaną wszystkie nadesłane zgłoszenia, spełniające wymogi konkursu. Od tej pory do dnia 20.08.2013 o godz.20:00 na stronie KobietaPisze.pl odbywać się będzie głosowanie czytelników strony na najciekawszy przepis. Zwycięzcami konkursu zostanie 4 osoby, których przepisy uzyskają największą liczbę głosów (największą ilość głosów przy najlepszej średniej ocenie). Dana osoba otrzymuje wyłącznie 1 nagrodę, niezależnie od ilości wyróżnionych przepisów, które ta osoba przesłała.
ETAP 2 konkursu: Dnia 21.08.3013 na fan page KobietaPisze.pl na platformie Facebook opublikowane zostaną zdjęcia nadesłanych przepisów. Redakcja zastrzega sobie prawo do opublikowania wybranych zdjęć, wyróżniających się jakością i estetyką wykonania. Do dnia 25.08.2013 o godz.20:00 na platformie Facebook odbywać się będzie głosowanie użytkowników na najciekawsze zdjęcie dania grillowego. Nagrodę otrzyma zdjęcie, które otrzyma największą ilość „lubię to!”. Autorzy potraw, które zwyciężyły etap 1, nie biorą udziału w etapie 2.


Tegoroczny sezon grillowy rusza pełną parą i z kuszącym aromatem dań. Grillować możemy z prawdziwą fantazją, mieszając smaki i składniki. O zdrowe i pyszne przygotowanie dań zadbają przygotowane specjalnie na sezon grillowy produkty Kamis. Dzięki nim przygotujemy doskonale doprawione soczyste mięsa i ryby, aromatyczne warzywa oraz chrupiące grzanki. Jeśli chcemy wrzucić coś smacznego na ruszt, koniecznie musimy pamiętać o odpowiednim dobraniu przypraw.


Wystarczy, że w terminie do 11 sierpnia 2013 r. (włącznie) prześlesz przepis i zdjęcie potrawy grillowej na adres info@kobietapisze.pl. Zwycięzców konkursu wybiorą użytkownicy portalu KobietaPisze.pl oraz fan page Facebook na drodze głosowania. Zestaw przypraw Kamis otrzyma 5 osób z najciekawszymi przepisami.

W skład nagród wchodzą:
- Tuba grillowa
- Tuba szaszłyki
- Tuba klasyczna
- Tuba pikantna
- Musztarda grillowa- Musztarda sarepska
- Musztarda chrzanowa
- Saszetka -przyprawa do grzanek złocistych
- Saszetka -przyprawa do hamburgerów z grilla
- Saszetka -przyprawa do kurczaka z grilla
- Saszetka -przyprawa do sosu tzatziki

3 komentarze:

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)