niedziela, 11 sierpnia 2013

Zamów darmowe materiały o jaskrze!

Może komuś się przyda to co dziś znalazłam, a mianowicie darmowe materiały informacyjne o jaskrze. Aby zamówić darmowe materiały kliknij w link poniżej, podaj dane do wysyłki oraz wybierz zestaw, który Cię interesuje. Masz możliwość zamówienia poniższych rzeczy:

Poradnik "Vademecum wiedzy o jaskrze"
Przystępnie i ciekawie napisana książka, która stanowi niezbędne źródło wiedzy na temat jaskry. Zawiera podstawowe informacje o przyczynach, ryzyku zachorowania na jaskrę oraz objawach i leczeniu choroby, o której wciąż tak mało wiemy.CD-ROM zawierający wersję off-line witryny PTPJ
Bogate, nowoczesne źródło wiedzy o jaskrze. CD-ROM zawiera osobny portal dla pacjenta i dla lekarza, test badający ryzyko wystąpienia jaskry, adresy poradni jaskrowych oraz wszystkie ważne informacje o objawach i leczeniu tej choroby.


Materiały dla pacjentów (ulotki, plakaty).
Plakat programu Polskiego Towarzystwa Profilaktyki Jaskry pt. "Polsko nie ślepnij!" oraz ulotka informacyjna na temat choroby, zawierająca test na samoocenę ryzyka zachorowalności na jaskrę.

2 komentarze:

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)