niedziela, 22 września 2013

Wygraj zestaw naczyń Termisil Classic!

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na trzy pytania konkursowe i przesłać odpowiedzi poprzez formularz na dole strony.Odpowiedzi znajdziecie na tutaj oraz tutaj

Konkurs trwa tylko do jutra tj. do 23.09.2013 do godziny 23:59, ale do wygrania są świetne nagrody, więc postanowiłam go zamieścić na blogu. 

Pytania konkursowe:
W jakim zakresie temperatur można stosować naczynia TERMISIL ?
Co to jest system Grill & Drop ?
Jaka jest według Ciebie największa zaleta naczyń ze szkła żaroodpornego Termisil?


Nagroda główna
Komplet naczyń, 9 części
9 częściowy zestaw to praktyczne rozwiązanie dla najbardziej wymagających miłośników gotowania. Zestaw składa się z 4 naczyń z pokrywami w różnych pojemnościach oraz 1 brytfanny. Naczynie oraz pokrywa mogą być wykorzystane zarówno w komplecie jak i jako osobne naczynia o różnych pojemnościach. Dzięki temu można dobrać odpowiednią pojemność naczynia do przyrządzenia, podgrzania, przechowania oraz serwowania każdej potrawy.
W skład zestawu wchodzą: naczynie prostokątne z pokrywą 4.1L (naczynie 2.5L + pokrywa 1.6L), naczynie okrągłe z pokrywą 2.4L (naczynie 1.7L + pokrywa 0.5L), naczynie okrągłe z pokrywą 1.7L (naczynie 1.2L + pokrywa 0.5L), naczynie okrągłe z pokrywą 1L (naczynie 0.7L + pokrywa 0.3L), brytfanna 2.3L
Nagroda 2
Komplet naczyń, 5 części
5-częściowy zestaw classic to praktyczne rozwiązanie dla miłośników gotowania. Zestaw składa się z 2 naczyń żaroodpornych z pokrywami w różnych pojemnościach oraz brytfanny żaroodpornej 2.3L. Naczynie oraz pokrywa mogą być wykorzystane zarówno w komplecie jak i jako osobne naczynia. Dzięki temu można dobrać odpowiednią pojemność naczynia do przyrządzenia, podgrzania, przechowania oraz serwowania potrawy. W skład zestawu wchodzą naczynia classic: okrągłe z pokrywą 2.4L (naczynie 1.7L + pokrywa 0.5L), okrągłe z pokrywą 1.7L (naczynie 1.2L + pokrywa 0.5L), brytfanna 2.3L.

nagroda 2
Nagroda 3
Komplet naczyń, 3 części
3-częściowy zestaw classic to praktyczne rozwiązanie dla miłośników zapiekanek. Zestaw składa się z 3 brytfann żaroodpornych o różnych pojemnościach. W skład zestawu: brytfanna 3.6L, brytfanna 2.4L, brytfanna 1.4L.

8 komentarzy:

 1. Faktycznie świetny konkurs! Naprawdę warto wziąć udział bo nagrody zacne! Oby więcej takich postów!

  Pozdrawiam,
  Katherine Unique

  Bloglovin


  OdpowiedzUsuń
 2. Oj przydałyby mi się takie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Link do konkursu nie działa :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link jest w porządku, to strona konkursowa z której wzięłam informacje i obrazki, teraz próbowałam wejść na nią kilka razy i jest ok, ale raz nie weszło. Spróbuj jeszcze raz, być może jest jakieś przeciążenie serwera albo chwilowe usterki :)

   Usuń
 4. Super,ze zamiescilas ten konkurs na blogu,bo nagrody na serio sa wspaniale:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Musze sie spieszyc,chyba wezme udzial;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)