niedziela, 20 października 2013

Darmowa próbka kapsułek Perlux!

Jeżeli chcesz otrzymać próbkę kapsułek piorących Perlux musisz odwiedzić Wyspy Czystości w Centrach Handlowych na terenie całej Polski! Znajdziesz tam renomowane środki do sprzątania domu SIDOLUX, a także jedyne na świecie, innowacyjne hybrydy do prania PERLUX, łączące zalety proszku i żelu w jednej małej kapsułce. Przyjdź, sprawdź i przekonaj się o jakości Perlux, odbierając darmową próbkę ;)


5 komentarzy:

 1. zamówiłam jakiś czas temu i niestety ale nie otrzymałam :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat ten post dotyczy próbek, które można odebrać w centrach handlowych, ale wcześniej pisałam, że dostałam kapsułki pocztą wraz z ankietą do odesłania. Nie wiem dlaczego jeszcze nic Ci nie przyszło, mi odpisali na pocztę, że dostanę próbki, zresztą zamieściłam ich zdjęcia we wcześniejszym poście ;)

   Usuń
 2. wypróbowane przeze mnie jakiś czas temu, moja opinia - produkt nie udany! żadne moje plamska nie zeszły, odbarwił kolor tkanin, a pranie śmierdziało okropnie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)