czwartek, 7 listopada 2013

”Mlekołaki spełniają marzenia"!

Aby wziąć udział w konkursie należy:
- nabyć przynajmniej jedno opakowanie jednostkowe produktów promocyjnych oraz zachować potwierdzający zakup paragon. Produkty, których nabycie uprawnia do udziału w konkursie oznaczone naklejkami promocyjnymi „Mlekołaki spełniają marzenia":  

- Mlekołaki Zwijaki Cinis 250 g
- Mlekołaki Muszelka 250 g
- Mlekołaki Cinis Gwiazdki 250 g
- Mlekołaki Piegołaki 250 g


Sprzedaż produktów promocyjnych trwa od 1 listopada do 15 grudnia 2013 r. w sieci sklepów TESCO na terenie całego kraju. Zadaniem konkursowym jest: samodzielne wykonanie opisu (utwór powinien wynosić maksymalnie 4 strony A5) lub wykonanie na papierze, pracy plastycznej w formacie nie większym niż A3 (niedopuszczalne będą w szczególności prace przestrzenne, malowane na szkle, czy wykonane z plasteliny),na temat „Moje marzenie” i przesłanie pracy z naklejoną na niej naklejką na której zaznaczono wybraną nagrodę i dołączonym paragonem, drogą pocztową na adres korespondencyjny Organizatora

Nagrody:
- MANTA tablet DUO POWER HD MID 706
- MANTA E-INK E-book Reader EBOOK04B wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 35 zł
- MANTA Smarthpfone Duo Galactic MS 4701 wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 54 zł


2 komentarze:

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)