sobota, 16 listopada 2013

„Przygotuj rodzinę na aktywną zimę”!

Warunki udziału w promocji:
- zarejestruj dokonany zakup na stronie www.actimel.pl, poprzez wpisanie – podczas pierwszej rejestracji – swojego imienia i nazwiska, daty urodzenia, adresu e-mail, hasła oraz kodu z wnętrza opakowania promocyjnego,
- przy rejestrowaniu kolejnych kodów z opakowań promocyjnych wystarczy zalogować się do swojego konta za pomocą adresu e-mail i hasła.
- zachowaj termin rejestracji kodów z opakowań.
- kody z wewnętrznej strony opakowań przeliczane są na punkty w proporcji 1:1 zgodnie z poniższym zestawieniem:

- Kod z opakowania 4x100g = 4 punkty
- Kod z opakowania 6x100g = 6 punktów
- Kod z opakowania 8 x 100g = 8 punktów
- Kod z opakowania 12 x 100g = 12 punktów. Buteleczki gratisowo dodawane do standardowych opakowań nie powodują naliczenia dodatkowych punktów, stąd np. opakowanie 12 x 100g + 2 buteleczki gratis powoduje naliczenie 12 a nie 14 punktów.

Sprzedaż produktów, których zakup uprawnia do wzięcia udziału w Promocji, trwa od 06.11.2013r. do 17.12.2013r

Każdy z kodów promocyjnych można wykorzystać – zarejestrować tylko 1 raz. Ponowna rejestracja tego samego kodu jest niemożliwa, o czym Uczestnik zostaje powiadomiony niezwłocznie za pomocą odpowiedniego komunikatu na stronie www.actimel.pl. Uczestnik może zebrać dowolną liczbę losów. Każdy los loteryjny bierze udział w tylko w jednym, najbliższym losowaniu.

Nagrody gwarantowane: 
- Rabaty do Decathlonu - na odzież i akcesoria do sportów zimowych.
- 20 000 jabłuszek 
- 500 sanek

4 komentarze:

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)