niedziela, 22 grudnia 2013

Konkurs "Konkursowy Kalendarz Adwentowy MAKRO Polska"!

Za każdym z okienek kalendarza znajdziesz pytania związane ze świętami i zwyczajami świątecznymi - pytania, które przyprawią Cię o śmiech, zastanowienie, a może nawet ból głowy? Za poprawną odpowiedź otrzymasz punkty. Wracaj codziennie, otwieraj kolejne okienka i zbieraj punkty, które zamienią się potem we wspaniałe nagrody!Konkurs dla Klientów (posiadaczy karty) MAKRO Cash & Carry Polska.

Nagrodami w konkursie są zestawy marek własnych, dostępnych w halach MAKRO Cash & Carry, o wartości 200 PLN netto każdy. Zestawy nagród trafią do 10 osób, które zdobędą największą ilość punktów w trakcie trwania całego konkursu. W wypadku, gdy więcej niż 10 osób zdobędzie taką samą ilość punktów i zakwalifikuje się do otrzymania wygranej, Organizator zobowiązuje się do zapewnienia większej ilości nagród i dostarczenia ich do wszystkich zwycięzców.

Konkurs trwa do 24 grudnia, godzina 23:59.


1 komentarz:

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)