piątek, 9 sierpnia 2013

Konkurs „Wyjątkowe wakacje!”

W konkursie do wygrania:
- 10x torba „Baby Travel”
- 10x charms YES „Wózek”
- 10x zagłówek „Sówka”

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe, które polega na udzieleniu odpowiedzi pisemnej na 10 pytań zamkniętych (ankieta) oraz 1 pytanie otwarte.

Konkurs trwa od 18.07 do 22.08.2013 r.

Każdy Uczestnik Konkursu może zaprosić do udziału w Konkursie swoich znajomych poprzez wysłanie na adres e-mail swojego znajomego zaproszenia do udziału w Konkursie. W tym celu na stronie www.bebiprogram.pl dostępna jest aplikacja do zaproszenia znajomego. Liczba wysłanych zaproszeń jest 
nieograniczona. Wszyscy Uczestnicy Konkursu, za których pośrednictwem zarejestruje się w serwisie BebiProgram i przystąpi do Konkursu kolejnych trzech Uczestników otrzyma wybrane mleko Bebilon 2, 3, lub 4, pod warunkiem, że Uczestnik zaznaczył w Formularzu Konkursowym wybór mleka Bebilon 2, 3, lub 4. Mleko Bebilon można otrzymać tylko raz. Wartość mleka to 45 złotych. 


4 komentarze:

  1. Super konkurs, w sam raz dla mam i nie tylko :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mleko przyda się dla kogoś z rodziny :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Racja, ja mogę dać mojej małej kuzynce

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)