czwartek, 27 sierpnia 2015

Naklejki od pracowni Akatja - recenzja

Jakiś czas temu informowałam Was o podjęciu współpracy z pracownią dekoracji Akatja. Dziś zapraszam na recenzję naklejek, które otrzymałam do testowania.

Od producenta:

Naklejka kwiatki 60x40cm

Naklejki ścienne lub szablony malarskie to wyjątkowe i oryginalne dekoracje ścian. Piękne kwiatki będą znakomicie prezentować się zarówno w pokoju małej dziewczynki jak i nastolatki. Taką naklejkę można nakleić zarówno na ścianę np. nad łóżkiem czy biurkiem, jak również na drzwiach, meblach - na wszystkich gładkich powierzchniach. Nalepka naklejona zarówno na meble jak i na ścianę sprawi, że monotonna powierzchnia zyska nowy wymiar. Wzór możemy wyciąć jako nalepkę w wybranym kolorze lub jako jednorazowy szablon malarski - do malowania. Na całą naklejkę naklejona jest folia transportowa ułatwiająca naklejenie naklejki w całości, jednak można bez trudu rozciąć elementy nożyczkami i naklejać według własnej kompozycji.Moja opinia: Całość była zwinięta w rulon i zapakowana w tubę. Dzięki takiemu opakowaniu papier się nie zmiął i naklejka dotarła w całości. Wybrałam wzór M05 w kolorze czerwonym ciemnym. Oczywiście mamy do wyboru o wiele więcej barw, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy także dodatkowo wybrać cyrkonie, za które dodatkowo trzeba zapłacić. Naklejek łącznie jest 14 (w różnych rozmiarach) i całość została naklejona na papierze o wymiarach 60cmx40 cm. Naklejanie jest bardzo proste, nie miałam z tym żadnych problemów. Całość kosztuje 18 zł. Uważam, że cena nie jest wysoka, a całość prezentuje się naprawdę przepięknie. Kwiatki wyglądają jakby były namalowane farbą. Materiał jest solidny, jest to matowa naklejka samoprzylepna. Klej jest bardzo mocny, więc wszystko dobrze się trzyma. Nic się nie marszczy.
Możemy ułożyć własną kompozycję, ale na stronie internetowej mamy pokazaną propozycję:
Nie "zużyłam" jeszcze wszystkich naklejek. Może przykleję resztę na jakichś innych ścianach, ale na razie nie mam pomysłu.W swojej ofercie pracownia ma mnóstwo naklejek, m.in.: do łazienki, do kuchni, pod włączniki. Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą firmy :)


6 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze, które motywują mnie do dalszego blogowania.
Proszę nie publikować komentarzy z adresem bloga. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę aby mój blog był jedynie miejscem do zareklamowania się. Nie chcę wymuszonych komentarzy typu "fajny blog", "obserwujemy?", "zapraszam do mnie". Jeśli zechcę, to na pewno sama do Ciebie zajrzę ;)